MAYA WORLD

Nově postavený hotel, který však podle některých není novostavba, ale pouze zrenovovaná starší budova. Ubytování nabízí v pokojích v dobrém stavu a s moderním vybavením, někteří hosté by uvítali důkladnější úklid. Personál hodnotí také rozdílně, k někomu jsou zaměstnanci milí a zdvořilí, jiným přijdou nervózní, přepracovaní, a především na recepci neochotní.
Pohled na stravu také není jednotný, vyskytují se hodnocení od naprosté spokojenosti po absolutní zklamání. Námitky jsou k přeplněné jídelně a frontám, především při začátku večeří, při pozdějším příchodu je již sice volno, ale stoly bývají špinavé a bufety nedoplňované. Dále se vyskytuje názor, že zbytky se ohřívají a vydávají druhý den jako čerstvé jídlo. Výběr alko nápojů prý také není zrovna velký.
Během dne probíhají animační programy, u bazénů hraje podle mnohých příliš hlasitá hudba. Pláž leží asi 400 metrů od hotelu, cesta na ni vede zelení. Lehátek a slunečníků dostatek a zdarma. Sportovního vyžití je na hotelu dostatek, k dispozici je bazén se skluzavkami.
Pro cestování za nákupy je vhodné využít místní dopravy, kterou se dostanete do všech směrů.
Ubytování je vhodné spíše pro méně náročné klienty, velkou část hostů tvoří návštěvníci z Ruska.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>