MAREBLUE BEACH

Resort se nachází nedaleko pláže v mírném kopci v letovisku Agios Spiridion. Disponuje prostornými čistými pokoji s běžným vybavením rozmístěnými v několika blocích. Personál je milý.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Nabídka je dostatečně pestrá, i když se po týdnu opakuje. Pořádají se tematické večery. V nabídce je dostatek ovoce, zeleniny i masa.
Najdete tu dvě pláže – menší, která má horší vstup do moře, větší vlny a bývá znečištěna od naplavených chaluh a kousek dál větší, písečnou, čistou s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.
O zábavu se stará animační tým. Dále zde najdete možnosti sportovního vyžití jako tenisové kurty nebo fotbalové hřiště. Jeden z bazénů je určen pouze pro dospělé.
Od okolních letovisek Acharavi a Kassiopi je místo vzdáleno cca 6 km. Autobusová zastávka ve vzdálenosti cca 300 metrů.
Místo je vhodné pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi. Pro obtížně se pohybující osoby to však nebude to pravé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>