MARE PINETA

Hotel se nachází na klidném místě v piniovém háji na pláži asi 400 metrů od sesterského hotelu Flamingo resort. Hosty ubytovává v renovovaných pokojích rozmístěných po patrových vilkách. Pokoje v patře nemají balkon. S čistotou a kvalitou úklidu jsou hosté spokojeni. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování hotel nabízí v programu polopenze, snídaně formou bufetu a večeře výběrem z několika menu o třech chodech. Co do rozmanitosti by si měl vybrat každý. Kvalita a chuť pokrmů je podle hostů proměnlivá, ale většinou jsou spokojeni a pochutnají si.
Pláž pokrývá jemný písek, ale na vstupu do vody se vyskytují kameny, takže je vhodná obuv do vody. V některých obdobích je ve vodě a na pláži zvýšený výskyt řas a mořské trávy. Křesílka a slunečníky na pláži mohou hosté využít zdarma, lehátka za poplatek.
Zábavní program mohou hosté využít u nedalekého sesterského hotelu Flamingo resort. V tom se také na konci pobytu platí účet za dodatečné výdaje.
Hotel leží stranou od veškerého ruchu, do městečka Pula je to pět kilometrů. Doporučuje se pronájem automobilu nebo využít místní dopravy.
Místo je vhodné pro odpočinkovou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>