MARBELLA BEACH

Hotel stojí v mírném svahu v pěkné zahradě. Ubytování nabízí ve z velké části zrekonstruovaných pokojích různých kategorií. Jsou moderně vybavené a čisté, stejně jako celý komplex.
Stravování nabízí v programu polopenze nebo all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná. Vzhledem k vyšší ceně nápojů doporučují hosté all inclusive.
Pláž je uměle vytvořena a od hotelu ji odděluje místní komunikace. Přístup je možný podchodem. Svažuje se pozvolna, pro přímý vstup je možné využít molo s žebříky. Lehátka a slunečníky zdarma.
Volný čas můžete trávit s animačním týmem a jeho programy, návštěvou fitness nebo využitím tenisových kurtů. Najdete tu spa centrum a vodní sporty na pláži. Bazény v hotelu mají jak sladkou, tak mořskou vodu.
Hotel leží na klidném místě, stranou od okolních letovisek. Autobusová zastávka, ze které se dá dojet do hlavního města, se nachází u hotelu.
Resort je vhodný pro strávení klidné dovolené. Lidé s pohybovými omezeními by měli pobyt dobře zvážit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>