MAGIC LIFE MARMARI PALACE

Luxusní hotelový resort se nachází mezi letovisky Marmari a Mastichari na pláži. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů rozmístěných v rozlehlé zahradě. Disponuje příjemně zařízenými, prostornými a čistými pokoji. Personál se snaží a vychází hostům vstříc.
Strava v programu all inclusive je dostatečně pestrá a převážné části hostů chutná, některým však přijde připravovaná z méně kvalitních surovin. Bufet se neustále doplňuje. Na svačinu si můžete dát třeba čerstvý gyros. Kromě hlavní restaurace tu najdete řeckou a italskou a la carte.
Pláž je menší, písečná, postupně se svažující. Lehátka a slunečníky zdarma. V reálu najdete zajímavou soustavu několika vzájemně propojených bazénů.
Po celý den zde probíhá animační a sportovní program. Animátoři jsou aktivní, ale neruší lidi, kteří nemají o programy zájem. Ze sportovního vyžití zde najdete třeba fitness, tenis a mnoho dalšího. Hotel má také své spa centrum.
Do letoviska Mastichari je to kolem dvou kilometrů. Poblíž hotelu najdete autobusovou zastávku, ze které se můžete dostat do hlavního města Kós.
Resort je vhodný pro všechny generace včetně rodin s dětmi nebo náročnějších klientů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>