LUXURY BAHIA PRINICIPE AMBAR

Komplex se nachází u pláže Bávaro v oblasti Punta Cana a tvoří jej čtyři hotely. Ambar je jako jediný z nich určen pouze dospělé klientele. Hosté mohou využít zařízení a služeb i u sesterských Punta Cana a Bávaro. Ubytování probíhá v pěkných prostorných pokojích s koupelnami z mramoru. Úklid probíhá i dvakrát denně. Chování veškerého personálu je milé a vstřícné.
Strava se podává formou all inclusive, po předchozí rezervaci je možné využít i a la carte restaurací. Strava dle hostů chutná výborně a rozmanitá je také dostatečně.
Pláž s jemným bílým pískem a palmami leží před hotelem, denně ji uklízejí.
Kulturní a sportovní vyžití bohaté, můžete se účastnit aktivit i u sesterských hotelů. U hotelu je golfové hřiště, další se nacházejí v dojezdové vzdálenosti do 15 minut.
Pobyt zde si hosté velmi chválí. Velmi vyhovuje těm, kteří hledají převážně klid, protože se zde smí ubytovat pouze dospělí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>