LUTANIA BEACH

Hotel leží přímo u pláže na okraji letoviska Kolymbia. Disponuje pokoji se starším vybavením. Úklid probíhá v pořádku, zaměstnanci jsou většinou milí, někdy pomalejší. Část z nich jsou Češi.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Hosté jej hodnotí různě – někomu chutná a vždy si vybere, někomu přijde nabídka málo pestrá, nedochucená a jídla většinou pouze vlažná. Nápoje si každý čepuje sám.
Pláž je v podstatě hned před hotelem, tvoří ji směs písku a oblázků. Pro citlivější je vhodná obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek. Je možné ležet u bazénu, ale tam je na kapacitu hotelu lehátek málo a bývají v brzkých ranních hodinách zabraná.
Animace probíhá velmi decentně. Sportovní možnosti se omezují na stolní tenis nebo vodní sporty na pláži. Večer se nepravidelně pořádá řecký večer.
Do centra letoviska s obchody a tavernami je to cca 400 metrů. Autobusová zastávka u hotelu.
Hotel je vhodný pro méně náročné zákazníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>