LUNA FALESIA MAR

Hotel tvoří několik čtyřpatrových budov a leží na útesu nad mořem. Disponuje prostornými dvoupokojovými apartmány s kuchyňským koutem. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování probíhá formou bufetového all inclusive. Nabídka je celkem pestrá a bohatá. Náročnějším hostům přijdou některá jídla málo kořeněná nebo nedostatečně teplá. Většina hostů je však spokojena.
Na pláž se od hotelu dojde po betonovém schodišti, které má cca 120 schodů. Je prostorná, písčitá s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky za poplatek. Velký vliv zde má příliv a odliv.
O vyplnění volného času se stará animační tým, ze sportovního vyžití jsou k dispozici tenisové kurty.
Malý market najdete v hotelu, další obchůdky a restaurace leží deset minut chůze. Hotel vypravuje třikrát denně zdarma shuttle do města Albufeira, které leží ve vzdálenosti 6 km. Dalším způsobem přepravy je veřejná doprava, jejíž zastávka se nachází nedaleko.
Hotel je vhodný pro všechny generace, je nutné počítat s přístupem na pláž po schodech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>