LUCA HELIOS BEACH

Menší starší hotel leží přímo na pláži v letovisku Obzor. Disponuje prostornými čistými pokoji. Někteří hosté postrádají v koupelně fén a uvítali by více elektrických zásuvek. V budově nejsou výtahy, takže se musí šlapat po schodech (max tři patra). Personál se k hostům chová mile a vstřícně. Celý areál je čistý.
Stravu poskytuje formou all inclusive. Hostům chutná, výběr se jim až na výjimky také zdá poměrně rozmanitý. Dvakrát týdně se koná tematický večer – bulharský a středomořský. K dispozici mají dvě restaurace, menší a podle mínění všech příjemnější je otevřena pouze do 19 hodin.
Na písečné pláži s pozvolným vstupem, na která leží přímo před hotelem, mají hosté lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici mají i velký bazén.
Animační programy a nabídka sportovního vyžití hostům postačuje.
Do centra Obzoru se dostanete během desetiminutové procházky. Městečko je spíše klidnější, ale nakoupit, najíst se a pobavit se tu dá.
Hotel je vhodný spíše pro strávení klidnější dovolené, navštěvují jej převážně rodiny a páry do padesáti let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>