LTI MELI PALACE

Rozlehlý hotelový komplex se nachází na klidném místě, přímo u pláže v pěkném zálivu. Hostům nabízí ubytování v hezkých čistých pokojích se světlým nábytkem. Vybavené jsou vším potřebným pro strávení pohodové dovolené. Personál je přátelský a vstřícný.
Při bufetech je z čeho vybírat a pokrmy chutnají jak mají. V nabídce se vyskytuje mnoho řeckých specialit, ale kdo radši mezinárodní kuchyni, také si přijde na své. Z nápojů nosí číšníci k jídlům pouze víno, u ostatního se hosté obsluhují sami. Při večeřích je vyžadováno formální oblečení.
Pěkná široká pláž je pokryta pískem s oblázky, doporučuje se obuv do vody. Lehátka a slunečníky zdarma. Při šnorchlování se tu dá zahlédnout zajímavý podmořský život.
Animační tým svou práci odvádí profesionálně a baví všechny po celý den. Nabídka sportovního vyžití jako třeba tenis nebo zapůjčení loďky je v nabídce také.
Hotel leží oddělen od ostatních, takže je tu klid. Pokud chce někdo za nákupy nebo zábavou, musí do okolních vesniček a turistických letovisek. Ubytování je vhodné především pro odpočinkovou dovolenou a s úrovní služeb budou spokojeni i náročnější klienti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>