LTI MAHDIA BEACH

Hotel se nachází přímo u pláže s jemným pískem. Většina pokojů prošla rekonstrukcí, s těmi jsou hosté víceméně spokojeni, ale pokud dostanete ubytování ve starším pokoji, je v poněkud horším stavu. Často je něco nefunkční a je tam zatuchlý vzduch, výjimkou není ani plíseň v koupelně. Personál je milý, pokojské pečlivé. Někteří číšníci ale bez dýška moc ochotní nejsou a hosta si téměř nevšímají.
Většina hostů se shoduje, že strava je sice jednotvárná, moc toho na výběr není a často se opakuje, ale zato je chutná. Oblíbený je bufet s dezerty. K dispozici je ještě italská a španělská restaurace.
Na pláži a u bazénu se najde vždy dostatek lehátek, pláž pokrývá světlý písek. Většinou je čistá, ale někdy se na ní a ve vodě povalují sáčky a plastové lahve, které však personál uklidí. Pro plavání je vymezený prostor, který není zrovna velký. Zbytek je určen pro provoz vodních sportů. Někteří obchodníci, kteří mají povoleno na pláži nabízet své služby, jsou velmi vlezlí.
Animační tým se snaží, aby se během celého dne nikdo nenudil, ovšem hosty nenutí se čehokoliv účastnit. Večer se pořádají různá představení. O děti je zde dobře postaráno. Koho omrzí nabídka aktivit v hotelu, může využít vodní sporty na pláži.
Obchody se základními potřebami jsou v okolí hotelu, pro větší nákupy se doporučuje navštívit centrum. Hosté zmiňují, že ze sousedního baru je dlouho do noci slyšet hudba a někomu by to mohlo vadit.
Celkově je dovolená zde vhodná spíše pro aktivnější jedince a rodiny s dětmi, ti co hledají především klid by se ho tu nemuseli dočkat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>