LTI LYCUS BEACH

Hotel se nachází přímo u pláže v pěkném zálivu. Některé jeho pokoje prošly rekonstrukcí. Hosté ubytovaní v těch zrekonstruovaných jsou spokojeni, ti, kteří obdrželi pokoj v původním stavu, už méně. Vadí jim především velmi znečištěné koberce na podlaze. Názory na personál se liší, ale převažují kladné.
Se stravou jsou hosté velmi spokojeni,výběr je veliký a pokrmy chutné a kvalitní. Vyzdvihují především množství salátů a zákusků.
Hotelová pláž pokrývá písek a oblázky, podle mnoha hostů je malá a lehátka naskládaná velmi těsně u sebe. Je jich nedostatek a často se stává, že jsou v brzkých hodinách rezervovaná. Dá se však ležet i v hotelové zahradě a do moře se chodit pouze vykoupat. Na pláži je uklizeno.
Animační programy probíhají po celý den a večer bývá nějaké představení či show. Vybrat se dá z mnoha sportovních aktivit. Bazén se skluzavkami je tu pro děti i pro dospělé.
Nedaleko se nachází Alara Grand Bazzar, kde se dá dobře nakupovat nebo aquapark, kde se vyřádí především děti. Večer se tu toho moc neděje, hotel je vhodný pro odpočinkovou nebo rodinnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>