LOUIS CRETA PRINCESS

Hotelový resort se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů. Disponuje menšími příjemně vybavenými pokoji se starší koupelnou, které však plně dostačují pro strávení pohodové dovolené. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování se podává formou bufetu v programu all inclusive. Nabídka přijde hostům dostatečně rozmanitá a pestrá, najdou zde řecké speciality i mořské plody.
Pláž leží před hotelem a je pokryta oblázky. Pro citlivější lidi se doporučuje obuv do vody. Lehátka a slunečníky zdarma.
Po celý den organizují animátoři zábavný a sportovní program. Ze sportovních nabídek je k dispozici tenis, multifunkční hřiště nebo minigolf. Některým lidem přijde hudba, která hraje v areálu po celý den, příliš hlasitá. Nejen děti potěší tobogány a skluzavky, které najdou jak v dětském, tak v klasickém bazénu.
Vzdálenost do letoviska Platanias nebo Chania je 5, resp. 17 kilometrů. Do Chanie jezdí třikrát denně hotelový shuttle zdarma.
Místo je vhodné pro všechny, obzvláště pro rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>