LOUIS CORCYRA BEACH

Hotel leží v rozlehlé zahradě nedaleko centra města Gouvia u pláže. Skládá se ze starší hlavní budovy a novějších bungalovů. Disponuje běžně vybavenými pokoji různých velikostí. Někteří zaměstnanci si drží větší odstup, ale všichni ochotně poradí.
Stravování all inclusive si hosté chválí. U všech chodů je pestrý výběr, připravuje se mnoho místních specialit. Konají se tematické večery. Celkem zde jsou tři restaurace, jedna z nich je asijská.
Písčitá pláž s oblázky leží před hotelem, částečně je uměle upravená. Lehátka a slunečníky zdarma. Najdete tu také dva bazény, z nichž jeden je na pláži.
Animace probíhá poklidně, z možností sportovního vyžití zde jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo minigolf, pro děti dětské hřiště. Na pláži se provozují vodní sporty.
Další možnosti zábavy, vyžití a nakupování najdete v centru letoviska. Autobusová zastávka, ze které se dá dojet na mnoho zajímavých míst a okolních pláží stojí nedaleko.
Hotel navštěvují především páry a rodiny střední věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>