LIONESS

Hotel leží cca 20 km od Alanye v letovisku Avsallar. Disponuje hezkými, poměrně prostornými pokoji. Pokoje s výhledem na moře jsou situovány směrem k silnici, je v nich tedy větší hluk, více slyšet jsou tu i animační programy. Personál hodnotí většina hostů jako milý.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka je poměrně pestrá, časem se však začne opakovat. Někteří by uvítali více pokrmů z masa.
Pláž leží cca 200 metrů od hotelu. Přístup na ni je podchodem pod již zmíněnou silnicí. Lehátka a slunečníky zdarma. Hostům se zdá pláž na kapacitu hotelu příliš malá, někdy se na všechny nedostanou volná lehátka. Vstup do moře je písčitý. Lehátka a slunečníky zdarma.
Hotel pořádá animační programy. V bazénu najdete skluzavku. Hotel má fitness. Na pláži se provozují vodní sporty.
Nákupní možnosti jsou k dosažení pěšky během několika minut. Do Alanye se dostanete místní dopravou.
Hotel navštěvuje mladší a střední generace. V celkovém hodnocení od něj někteří čekali víc, jiní jsou naprosto spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>