LINDOS PRINCESS BEACH

Hotelový resort leží na pláži nedaleko vesničky Lardos. Ubytování nabízí v pěkně zařízených prostorných pokojích rozmístěných v hlavní budově nebo bungalovech v zahradě. Všude je vzorně čisto. Personál je velmi milý. Domluvíte se tu i česky, neb zde pracuje mnoho brigádníků – studentů z Česka.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Většina hostů je s kvalitou a rozmanitostí spokojena. Doporučují navštívit též tematické a la carte restaurace.
Pláž leží před hotelem, lehátka a slunečníky mají hosté k dispozici zdarma. V moři i na pláži se místy vykytují větší kameny, a tak je vhodné přibalit obuv do vody.
O zábavu se během dne i večera stará animační tým, který připravuje programy pro všechny generace. Najdete tu též několik bazénů a v nich skluzavky pro děti i dospělé. Sportovní vyžití zde najdete také, stejně jako wellness centrum. Na pláži se provozují vodní sporty.
Minimarket stojí u hotelu, další možnosti nakupování ve tři kilometry vzdáleném Lardosu. Do Limnosu se dostanete autobusem, je to cca 7 km.
Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, kterých je tu mnoho. Pro relaxační dovolenou tu bude nejspíš příliš živo a plno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>