LINDIAN VILLAGE

Hotelový resort leží v rozlehlé zahradě na klidném místě a je koncipován jako řecká vesnička. Areálem protéká umělý potůček. Ubytování nabízí v prostorných, vkusně zařízených pokojích. Personál je velmi vstřícný.
Stravování poskytuje v programu polopenze. Kromě hlavní bufetové můžete navštívit ještě čtyři tematické a la carte restaurace. Nabídka je pestrá a použité suroviny kvalitní. Několikrát týdně se pořádají tematické večeře.
Pláž tvoří písek s oblázky a leží před hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma. Doporučuje se obuv do vody.
Animační programy zde neprobíhají. V sezoně se večer konají různá vystoupení. Součástí hotelu je wellness centrum, ve kterém můžete absolvovat některý z řady programů, které nabízí. Ze sportovního vyžití je k dispozici fitness, cvičení jogy nebo pilates, na pláži vodní sporty.
V areálu najdete minimarket, větší pak tři minuty od hotelu. Další možnosti nákupů a zábavy ve tři kilometry vzdálené vesničce Lardos.
Hotel je určen převážně k odpočinku a relaxaci. Vhodný je převážně pro páry, spokojeni by měli být i náročnější klienti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>