LIMAK ARCADIA

Hotelový komplex leží u městečka Belek. Skládá se z hlavní budovy a mnoha menších stavení rozmístěných v zahradě. Pokoje v hlavní budově jsou podle hostů prostornější a především blíže restauraci a pláži. Některé pokoje v okolních budovách jsou v horším stavu, zato je v nich více soukromí. Úklid i výměna ručníků i lůžkovin probíhá denně. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Stravování poskytuje v programu ultra all inclusive. Nabídka je velmi bohatá, ale každý den hodně podobná. To však neznamená, že se nedá ochutnat každý den něco jiného. Kromě hlavní restaurace tu jsou i čtyři a la carte.
Pláž leží před hotelem. Je písčitá, čistá a upravená, má pozvolný vstup. Lehátka a slunečníky zdarma.
Volný čas se dá trávit s animátory nebo využitím některé sportovní aktivity. Možností je tu mnoho. Velmi dobře je tu postaráno o děti. U bazénu jsou skluzavky. Zajímavostí je bazén v podobě známého útvaru Pamukkale. Součástí areálu je i výborné spa centrum. V okolí najdete několik golfových hřišť.
Nákupy jsou možné v Beleku, do kterého se dojde po 1,5 km. Jednou týdně se tam konají trhy.
Hotel je vhodný převážně pro rodiny, které ocení dobré zázemí pro děti. Hojně jej navštěvují i páry střední generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>