LEOPARD BEACH

Resort se skládá z několika třípatrových budov a postaven je v tropické zahradě ve svahu na pláži Diani Beach. Disponuje běžně vybavenými prostornými čistými pokoji. Superior pokoje prošly renovací, mají wifi zdarma, nacházejí se v přízemí a mají terasu, standardní pokoje najdete v patrech a mají balkon. Zaměstnanci jsou milí a snaživí.
Polopenze se podává formou bohatého bufetu. Jídla jsou dobře ochucená, občas se konají tematické večery. Ceny nápojů na hotelu jsou spíše vyšší.
Pláž s jemným bílým pískem leží před hotelem a vstup na ni je po několika schůdcích. Lehátka a slunečníky mají hosté k dispozici zdarma. Možnost koupání je silně ovlivněna přílivem a odlivem. Jejich časy jsou nepravidelné a informace o nich najdete u recepce. Na pláži se pohybuje mnoho dotěrných prodejců.
Na hotelu probíhá poklidný animační program a večerní představení. K dispozici je bazén, tenisové kurty, lázeňské centrum nebo kurzy potápění. Po zahradě pobíhají volně opice, ale nejsou nebezpečné, pouze drzé.
Do nedalekého městečka s obchody, restauracemi a bankou se dá dojít pěšky nebo využít místní dopravy. Výlet na safari by si nikdo neměl nechat ujít.
Resort je vhodný pro klidnou a poznávací dovolenou u hezké pláže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>