LE PACHA RESORT

Resort tvoří několik třípatrových budov a leží v centru Hurghady přímo u vlastní pláže. Ubytování nabízí v prostorných pokojích vybavených starším nábytkem, které jsou čisté a zachovalé. Personál je milý a ochotný.
Názory na stravu se liší, většina hostů ji však hodnotí jako monotónní a vše podobně ochucené. Pořádají se tematické večery, někomu nabídka připadá hodně ovlivněna arabskou kuchyní, někomu ruskou.
Pláž je menší a tvoří ji písek spolu s korály, je proto vhodné přibalit si obuv do vody. Lehátka bývají brzo obsazená. Nachází se zde také potápěčská základna.
Po celý den probíhají animační programy, většinou v ruštině. Večer se konají různá představení. Bazény bohužel nemají žádné skluzavky. Hotel se nachází přímo v centru, takže v podstatě před dveřmi je k dispozici bezpočet možností kam jít nakoupit, bavit se nebo posedět. I přes polohu v centru hosty žádný hluk neruší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>