LE MERIDIEN

Starší resort se nachází na západním pobřeží a leží přímo na pláži. Někteří hosté říkají, že pokoje a jejich vybavení už jsou poněkud zašlé a potřebovaly by rekonstrukci, sem tam se vyskytne plíseň na stropě nebo v koupelně. V oddělené části hotelu zvané Nirvana lze ubytovat pouze dospělé, slouží především párům, které hledají klid. Zdejší klienti mají k dispozici bazén, kam hosté z ostatních částí nesmějí. Služby a personál hotelu jsou na dobré úrovni, akorát někteří by uvítali důkladnější úklid.
Hotel nabízí polopenzi, za příplatek lze dokoupit all inclusive. Na výběr kromě hlavní restaurace je ještě indická a středomořská a restaurace s mořskými specialitami. S kvalitou a chutí podávaného jídla jsou hosté spokojeni.
Pláž před hotelem pokrývají zbytky korálů, tudíž se doporučuje obuv do vody. Šnorchlování u místního korálu může někoho zklamat, už je starší a polámaný a moc to tam nežije. Využít můžete nabídky vodních sportů nebo aktivit v hotelu.
V okolí toho moc k vidění není, ubytování je vhodné převážně pro páry a cestovatele hledající klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>