LAPETHOS

Resort leží v klidnější oblasti v turecké části Kypru 12 km od města a přístavu Kyrenia. Ubytování nabízí buď v pokojích v hlavní budově – prošly rekonstrukcí nebo ve vilkách rozmístěných v zahradě. Ty jsou podle hostů v horším stavu, občas se něco porouchá, koupelnám by prospěla renovace. Personál se ale snaží nedostatky napravit.
Stravování formou all inclusive některým hostům naprosto vyhovuje a nabídka jim přijde rozmanitá a chutná, jiným se zdá že se vše opakuje, masa je málo a jídlo je pouze vlažné.
Hotel nemá pláž jako takovou, pouze molo na které se dostanete podchodem pod silnicí. Jeho stav v zimě 2013/2014 byl katastrofální – dřevo prohnilé a žebříky do moře zrezivělé, celkově téměř nepoužitelné. Na molu, u bazénů a na travnatých plochách jsou lehátka a slunečníky zdarma.
Součástí hotelu je aquapark. Jinak zábava není nijak zvlášť organizovaná.
V okolí najdete pouze dva menší obchůdky. V hotelu platí zákaz donášení vlastních potravin a pití, ale prý to nekontrolují.
Hotel je vhodný pro nenáročné klienty, kteří netrvají na koupání v moři v blízkosti hotelu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>