LAKITIRA HOTEL RESORT & VILLAGE

Resort leží na klidném místě asi 4 km od střediska Kardamena. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v pěkné zahradě. Pokoje jsou prostorné, čisté, útulně zařízené. Zaměstnanci se chovají zdvořile a mile.
Stravování poskytuje formou bufetové polopenze. Nabídka je velmi pestrá a rozmanitá ve všech směrech. Pokrmy chutnají jak mají a připravují se z kvalitních surovin.
Pláž před hotelem je písčitá a prostorná, hosté mají k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Vstup do moře pozvolný. Při šnorchlování narazíte i na podmořský život.
Působí zde animační tým, vymýšlí zábavu pro děti i dospělé. Pro děti je tu hřiště. Možností sportovního vyžití nabízí hotel také dostatek, najdete zde 11 tenisových kurtů, začátečníci si mohou najmout instruktora. Na pláži se provozují vodní sporty nebo kurzy potápění.
Nákupní možnosti pouze v hotelu, v blízkém okolí není nic. Autobusová zastávka do Kardameny je u hotelu.
Místo je vhodné pro strávení klidnější dovolené spojené s cestováním po ostrově.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>