LAICO DJERBA

Hotel leží u pláže ve vzdálenosti asi 8 km od města Midoun. Disponuje běžně vybavenými prostornými pokoji, televize jsou malé a mají špatný příjem. Personál je částečně velmi milý a ochotný, částečně přijde hostům bez zájmu.
Stravování nabízí jako all inclusive. K rozmanitostí a kvalitou je většina hostů spokojena, i když se nabídka po nějaké době kompletně opakuje. Jídlo bývá někdy studené. Také se stává, že je nedostatek příborů, skleniček atd. a musí se na ně proto déle čekat.
Pláž leží před hotelem, lehátka a slunečníky zdarma. Na vstupu do moře se místy vyskytují kameny, u břehu se vyplavuje mořská tráva. Tu se snaží každé ráno odstraňovat.
O zábavu se stará animační tým. Jeho programy doprovází hudba, která by mohla být tišší. K dispozici je sportovní zázemí.
V blízkém okolí hotelu není nic zajímavého, pouze jeden obchůdek. Do větších měst za nákupy se dá výhodně dostat taxíkem.
Hotel je vhodný pro méně náročné hosty, jezdí sem všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>