LA MARQUISE

Luxusní rozlehlý hotelový resort se nachází 3 km od centra letoviska Faliraki. Tvoří jej několik budov, z nichž v jedné mohou být ubytováni pouze dospělí. Disponuje pokoji různých kategorií, některé mají vlastní bazén. Personál se chová profesionálně a ochotně poradí a pomůže.
Stravování je možné v programu polopenze nebo all inclusive. S kvalitou a rozmanitostí nabídky jsou hosté více než spokojeni. Najdou tu dostatek masa, čerstvého ovoce i zeleniny. Povečeřet je možné i v a la carte restauraci. Vyžaduje se vhodné oblečení.
Na pláž se směsí písku a oblázků je to 200 metrů, přístup na ni mají pouze hoteloví hosté a je zajištěn soukromým podchodem. Je možné se na ni nechat dopravit golfovým vozítkem, které po celý den projíždějí areálem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Několikrát týdně se pořádá animační program pro děti i dospělé. Najdete zde několik bazénů, jeden z nich na střeše. Samozřejmostí je možnost využít sportovních zařízení jako fitness, tenis nebo minigolf. Disponuje wellness centrem. Zvláštností hotelu je také to, že má svou vlastní svatební kapli.
V areálu najdete supermarket a nějaké obchůdky se suvenýry. Autobusová zastávka, ze které se dostanete do dalších letovisek, stojí před hotelem.
Resort si hosté chválí především pro klidnou a odpočinkovou atmosféru, která je zde čeká, a kvalitní služby. Také se stravou jsou velmi spokojeni a doporučují hotel pro romantickou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>