KSAR DJERBA

Hotel se nachází asi 250 metrů od pláže. Ubytování nabízí v jednoduše vybavených pokojích, chladnička a televize za příplatek. Na úklid mají hosté různé názory. Zaměstnanci jsou většinou milí.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná, každý si vybere podle své chuti.
Pláž leží asi 250 metrů od hotelu a hosté ji komentují různě. Podle jedné skupiny je krásná a čistá, podle druhé znečištěná řasami a povalujícími se střepy. Lehátka a slunečníky zdarma.
Velmi kladné ohlasy mají hosté na animační tým. Ti vymýšlejí zábavu po celý den, jsou milí, ale nikomu své programy nevnucují. Pracují mezi nimi i Češi, takže se dobře domluvíte. Možnosti sportovních aktivit jsou rozsáhlé, v jednom z bazénů jsou skluzavky. Golfové hřiště leží 3 km od hotelu.
Nákupní možnosti najdete v okolí, lepší výběr v městečku Midoun nebo v hlavním městě ostrova Houmt Souk.
Hotel je vhodný pro lidi, kteří se rádi baví a zapojují do kolektivní zábavy. Jezdí sem spíše mladší a střední věková kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>