KRESTEN PALACE

Hotel je vystavěn nad zátokou mezi městy Rhodos a Faliraki, do kterých je to shodně 6 km. Ubytování nabízí v běžně vybavených čistých pokojích menší rozlohy. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování poskytuje v programu polopenze. V této oblasti jsou hosté spokojeni různě, výtky se vyskytují k malé rozmanitosti, vlažnému jídlu, dlouhým frontám u automatů na kávu a pití. Chuťově jej hodnotí jako průměrné. Jiní hosté nemají výhrady a pochutnají si.
Nejbližší pláž je vzdálena asi 250 metrů. Jedná se o menší zálivy, většinou oblázkové s kameny. Vstup do vody je obtížný. V okolí se takových pláží vyskytuje více. Lehátka a slunečníky za poplatek.
O zábavu se stará animační tým, organizuje také různé sportovní aktivity. Večer probíhají různá vystoupení. Ze sportovního vyžití je tu fitness (podle hostů jsou přístroje ve špatném stavu), tenisové kurty, stolní tenis, minigolf.
Obchody a taverny začínají po 500 metrech. Autobusová zastávka, ze které se dostanete do hlavního města nebo do Faliraki leží ve vzdálenosti 50 metrů.
Místo je vhodné pro klidnou dovolenou. Je třeba vzít v úvahu jeho polohu stranou od obchodů a to, že na plážích si moc neužijete a v moři se vykoupete pouze s velkou opatrností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>