KORAL

Hotel leží v městečku Sveti Konstantin. Disponuje pokoji dvou kategorií – 2*, které jsou umístěny v přízemí a vybaveny jsou starším nábytkem a 3*, které prošly rekonstrukcí, mají individuálně ovládanou klimatizaci a naleznete je ve vyšších patrech. Personál se snaží, domluva je však obtížnější.
Stravování si můžete objednat formou snídaně, polopenze nebo all inclusive. Hosté se shodnou, že snídaně je dostačující a ostatní chody se dají výhodně sehnat v restauracích v okolí.
Pláží je poblíž několik, nejbližší z nich leží ve vzdálenosti zhruba 500 metrů. Jsou písečné, do moře se svažují postupně a lehátka a slunečníky pronajímají za poplatek. U hotelového bazénu mají lehátka a slunečníky zdarma pouze hosté s all inclusive, ostatní za ně musí též platit.
Sportovní vyžití na hotelu omezené, spíše se člověk odreaguje na pláži nebo v letovisku.
Hotel a oblast celkově patří ke klidnějším, do Varny se dá pohodlně dopravit linkovým autobusem. Místo je vhodné pro strávení odpočinkové dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>