KONTOKALI BAY RESORT & SPA

Luxusní hotelový resort leží u pláže na klidnějším místě v letovisku Kontokali. Ubytování nabízí v čistých moderně zařízených pokojích. Personál je vstřícný a milý.
Stravování je na výběr ze snídaní, polo a plné penze. Nabídka je velmi bohatá a pokrmy chutné. Připravuje se kuchyně mezinárodní i tradiční řecká. Personál restaurace je rychlý. Na večeři se vyžaduje odpovídající oblečení.
Písečná pláž s pozvolným vstupem leží před hotelem a molo a dřevěná terasa s lehátky ji rozdělují na dvě části. Lehátka a slunečníky zdarma. Z pláže je výhled na hlavní město.
Animace zde probíhá poklidně. Maj tu pěknou posilovnu, můžete si zahrát tenis nebo si vypůjčit horské kolo. Příležitostně se konají řecké večery nebo jiný program. Wellness nabízí řadu procedur. Vstup tam mají lidé od 16 let.
Do střediska Gouvia je to 2 km, do hlavního města 6 km. Cestovat se dá veřejnou dopravou, do Kerkyry vypravuje hotel shuttle.
Hotel je vhodný i pro náročnější hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>