KONAKTEPE

Hotel leží asi 500 metrů od pláže v letovisku Konakli. Ubytování nabízí v prostorných, moderně zařízených pokojích. V areálu je čisto a zaměstnanci jsou příjemní a vstřícní.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. V nabídce nic nechybí, mají více druhů masa, zeleninových salátů, ovoce, zákusků, příloh.. S kvalitou a chutí jsou hosté též spokojeni.
Pláž leží 500 metrů od hotelu. Přístupná je podchodem pod zdejší komunikací, v sezoně na ni hotel vypravuje shuttle. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a bar. Vyskytují se zde kameny a kamenná plata, vstup do moře je tudíž složitější. Celkově je pláž menší rozlohy.
Probíhá zde skromný animační program, ale nadšení z něj hosté nejsou. Pro aktivní je tu fitness centrum, pro odpočinek masáže. Děti se mohou odreagovat na skluzavkách v bazénu.
Nákupní možnosti najdete jak v letovisku, tak v Alanyi, do které je dobré spojení a leží cca 10 km daleko.
Celkově jsou hosté s hotelem a jeho službami spokojeni a doporučují jej pro obyčejnou odpočinkovou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>