KLEOPATRA MELISSA

Hotel se skládá ze de dvou budov a leží u Kleopatřiny pláže, od které jej odděluje jen místní komunikace. Ubytování nabízí ve standardně vybavených pokojích, ty ve přední budově mají menší rozměry než v zadní. Úklid by podle některých mohl být důkladnější, ale zaměstnanci se snaží. Většina je ochotná a milá.
Stravování nabízí jako all inclusive. Nabídka odpovídá kategorii 3*, pro někoho je příjemným překvapením, jiní však očekávali více.
Kleopatřina pláž se rozprostírá 30 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Pláž je udržovaná a moře čisté. Vstup do moře poměrně rychlý. Stává se, že i u pobřeží můžete plavat s želvami kareta, které se tu vyskytují.
Zřídka se pořádá nějaké večerní vystoupení.
Možnosti zábavy a nakupování najdete v blízkosti hotelu, v blízkosti stojí mnoho obchodů, barů i restaurací. Taktéž autobusová zastávka je poblíž.
Hotel je vhodný pro všechny generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>