KIPRIOTIS PANORAMA AQUALAND

Resort je vystavěn ve svahu ve středisku Psalidi vzdáleném asi 4 km od hlavního města Kós. Disponuje prostornými pokoji s běžným vybavením rozmístěnými v několika vilkách v zahradě. Zaměstnanci se snaží hostům vyjít vstříc.
Stravování probíhá formou all inclusive. S kvalitou a chutí je většina hostů spokojena, někteří by uvítali více rozmanitosti.
Pláž je vzdálena 300 – 600 metrů dle polohy pokoje. Cesta na ni vede dolů z kopce. Hotel v pravidelných intervalech vypravuje minibus. Je oblázková, místy s kameny. Lehátka a slunečníky za poplatek. Animační a sportovní programy probíhají během celého dne i večera. Nejen pro děti tu mají bazén se skluzavkami a tobogány. Pro nejmenší je tu dětský bazén. Hosté mohou také navštívit dětský park Playland, který se nachází v sousedním hotelu. Ze sportovních aktivit zde můžete zkusit třeba tenis, aerobic, volejbal, minigolf nebo fitness či cyklostezku.
Obchůdky a restaurace začínají 500 metrů od hotelu, do hlavního města vzdáleného 4 km se můžete dopravit autobusem, jehož zastávka je nedaleko.
Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>