KING MINOS PALACE

Hotel je vystavěn v mírném svahu necelý kilometr od centra letoviska Chersonissos. Pokoje má rozmístěny v hlavní budově a bungalovech, které leží v zahradě. Pokoje prošly rekonstrukcí, jsou prostorné a příjemně zařízené. Personál se chová vstřícně a rád pomůže.
Stravování poskytuje v programu polopenze. U snídaní i večeří najdete pestrou nabídku, jídlo je chutné a kvalitní.
Menší pláž v zálivu je přístupná podchodem, vzdálenost je asi 200 metrů a lehátka a slunečníky za poplatek. Další malé pláže najdete v okolí.
Během dne probíhá klidný animační program, večer se dvakrát týdně konají hudební vystoupení. Na pláži se provozují vodní sporty.
Centrum letoviska je rušné a plné obchodů a restaurací, dostanete se tam příjemnou procházkou. Pro dosažení vzdálenějších cílů je vhodné cestovat autobusem, jehož zastávka stojí 200 metrů od hotelu.
Hotel je vhodný pro klidnější dovolenou s dobrou dostupností do živého centra, jezdí sem především páry všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>