KIND VILLA BINTANG

Menší resort se nachází na pláži a tvoří jej několik vilek. Disponuje prostornými dobře vybavenými pokoji. Wifi dostupná zdarma. Personál se neustále usmívá a chová se mile.
Snídaně jsou zahrnuty v ceně a hostům chutnají. Kdo chce, může si připlatit za polopenzi. V okolí najdete však dostatek restaurací, ve kterých připravují chutné pokrmy za příznivé ceny.
Pláž Tajung Benoa leží přímo před hotelem. Podle hostů však není moc vhodná na koupání, protože moře je příliš mělké a provozují se tu motorizované vodní sporty. Často se tu také po přílivu vykytují různé vodní rostliny. Lehátka a slunečníky zdarma. V okolí najdete i další pláže nebo je k dispozici bazén.
Jedná se spíše o klidnější místo, obchůdků a restaurací je tu ale dost. Výlety hosté doporučují zakoupit u místních organizátorů.
Pobyt zde je vhodný převážně pro prožití odpočinkové dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>