KILIKYA RESORT (EX ELIZE RESORT)

Hotel leží u pláže v oblasti Kemer asi 8 km od centra města. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v zahradě. Disponuje pokoji se starším vybavením. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování poskytuje jako all inclusive. Většina hostů je spokojena a chutná jim, náročnější by uvítali větší rozmanitost. K dispozici je též a la carte restaurace.
Pláž leží před hotelem. Lehátka a slunečníky můžete využít zdarma. Pláž denně uklízejí. Přístup do moře je možný též z mola.
Během dne probíhají animační programy a večer se konají různá představení. Dále je tu možnost využít sportovního zázemí. V bazénu najdete skluzavku a tobogán.
Nákupní možnosti najdete v menším množství v 500 metrů vzdáleném centru městečka Camyuva. Autobusová zastávka, ze které se můžete dostat do Kemeru, stojí u hotelu.
Hotel navštěvují hosté všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>