KEMPINSKI ISHTAR DEAD SEA

Zajímavě koncipovaný resort se nachází na pobřeží Mrtvého moře. Je vystavěn ve stylu visutých zahrad a obklopuje jej mnoho druhů zeleně. Disponuje pěknými pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a v přilehlých vilkách. Vybavení je již starší, ale zachovalé a funkční. Personál milý a ochotný.
Snídaně se podávají bufetovou formou, za příplatek je možné dokoupit večeře. V okolí žádné samostatné restaurace nejsou, hosté tudíž musejí využít nabídky některé z devíti zdejších restaurací nebo vyzkoušet nějakou v okolních resortech.
Pláž s dostatečným počtem lehátek a slunečníků se nachází před hotelem, pro vstup do moře se doporučuje obuv do vody.
K odpočinku nabízí areál devět bazénů a především jeden z největších lázeňských komplexů. Zde zájemci mohu vyzkoušet různá ošetření, masáže, ajurvédskou medicínu a poznat na vlastní kůži blahodárné a léčivé účinky produktů Mrtvého moře.
V okolí najdete jen pár dalších resortů a poušť. Pro individuální výlety je nutné pronajmout si automobil. Hotel je vhodný pro strávení klidné dovolené a díky lázeňským procedurám jako ozdravný pobyt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>