KAYA ARTEMIS

Hotel se nachází v turecké části Kypru u pěkné pláže. Skládá se z architektonicky zajímavě řešené hlavní budovy a mnoha vilek rozmístěných v zahradě. Některé z pokojů mají podle hostů horší vybavení než jiné. Na podlaze jsou koberce. Zaměstnanci jsou z velké části milí a ochotní, ale s jazykovými znalostmi by na tom mohli být lépe.
Stravování all inclusive probíhá formou bufetů ve velké jídelně. Nabídka je pestrá a chutná. Hosté však upozorňují, že sortiment nápojů zahrnutých v AI je značně omezený a různé snacky během dne do něj taktéž nespadají.
Krásná prostorná pláž pokrytá světlým pískem je přímo před hotelem. Lehátek a slunečníků dostatek a zdarma. Moře se svažuje velmi pozvolna a kromě vstupu z pláže je možný i vstup z mola.
O zábavu se stará animační tým, večer se konají různá představení. Dále je tu k dispozici množství sportovního vyžití, spa centrum a nejen pro děti aquapark.
Hotel leží stranou od další civilizace, v blízkosti probíhá výstavba dalších dvou resortů. Nákupní možnosti jsou pouze na místě. Autobusová doprava zde nefunguje, kdo se chce vydat do živějších městeček v okolí, musí použít taxi nebo si pronajmout vůz.
Hotel je vhodný pro ty, kteří chtějí prožít odpočinkovou dovolenou na krásné pláži.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>