KAROLINA

Hotel se nachází na klidném místě na okraji letoviska Slunečné pobřeží. Ubytování nabízí v prostorných dobře vybavených pokojích. Co se úklidu týče, hodnotí jej hosté různě. Stejně jako chování personálu. Na recepci jsou milí, ale třeba číšníci připadají někomu neochotní a protivní.
Stravu je možné rezervovat pouze jako snídaně nebo polopenzi. Snídaňový bufet se v podstatě každý den opakuje, ale výběr je bohatý. Večeře také probíhají formou bufetu a spokojenost s nimi je individuální. Hosté často zmiňují, že jídelna je na počet hostů malá a často se čeká na stůl nebo nádobí (v hlavní sezoně).
Nejbližší pláž leží ve vzdálenosti asi 200 metrů, kromě písku se na ní místy vyskytují kameny a podle některých bývá od hostů znečištěná. Krátkou procházkou se dá dojít na Slunečné pobřeží, kde je pláž více upravovaná. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Do centra Slunečného pobřeží jezdí autobusy, turistické vláčky nebo se tam dá dojít pěšky během půlhodiny. Stejně tak do Nessebaru, který leží opačným směrem.
Hotel je vhodný především pro strávení klidné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>