KARAWAN

Starší hotelový resort se nachází v blízkosti centra Sousse. Ubytování nabízí v pokojích s opotřebovaným vybavením. Některé jsou na tom lépe, jiné hůře. Opravy nebo vyřízení reklamací jim trvá déle. Vstřícnost a ochota personálu záleží na konkrétním člověku.
Stravování nabízí jako all inclusive. Nabídka je podle hostů monotónní a chuťově nic moc. Hostům chybí více ovoce. V jídelně je rušno.
Pláž leží nedaleko hotelu, cesta na ni vede přes místní frekventovanou komunikaci. Lehátka a slunečníky za poplatek. Někdy se tu vyskytují žahavé medúzy.
Na hotelu je animační tým, někdy aktivní více, jindy méně. Najdete tu bazén se skluzavkamy, které jsou v provozu jen v dané časy.
Nákupní možnosti a restaurace najdete v bezprostředním okolí.
Hotel je vhodný pro nenáročné klienty. Na víkendy sem přijíždí místní rodiny, které se chovají hlučně a k ostatním neberou moc ohledy. Výhodou je poloha v centru a tím pádem snadná dostupnost zábavy a nakupování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>