KAMELYA WORLD HOLIDAY VILLAGE

Jedná se o velmi rozlehlý komplex několika sesterských hotelů, jejichž služeb mohou hosté vzájemně využívat. Velikost a kvalita pokojů se liší, ale zákazníci jsou většinou spokojeni. Z rozlohy je zřejmé, že z pokojů v některých vilkách je to daleko k moři, restauraci atd. Úklid probíhá v pořádku, občas na něco zapomenou. Personál z velké části milý a ochotný.
Strava hostům vyhovuje nabídkou, množstvím, rozmanitostí i chuťově, pro zpestření se konají tematické večery. Je tu také možnost se najíst v a la carte restauraci, ale tu je vhodné si zarezervovat ihned po příjezdu, neb je o ně velký zájem.
Pláž hodnotí hosté kladně, prostorná, mírně se svažující, s jemným pískem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Animátorů a zábavy je v celém komplexu mnoho, děti i dospělí ocení zdejší aquapark. Bazénů je tu na výběr velké množství, některé se zábavou a hudbou, jiné relaxační určené k nerušenému odpočinku.
Nákupní možnosti jak v hotelu a jeho blízkém okolí, tak ve vzdálenějších letoviscích.
Dovolená zde se bude líbit všem kategoriím klientů a ocení ji i rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>