KALITHEA MARE PALACE

Luxusní resort se nachází asi 6 km od hlavního města Rhodosu. Vystavěn je v mírném kopci. Ubytování nabízí v příjemně zařízených prostorných pokojích. Zaměstnanci jsou velmi milí a vstřícní.
Stravování poskytuje v programu polopenze, plné penze nebo all inclusive. Chuťově, kvalitativně i s pestrostí jsou hosté spokojeni.
Pláž leží v zálivu, kolem je skalnaté pobřeží. Na jednom místě je písek, jinde spíše oblázky. Vhodná je obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek. Vzhledem ke skalám v okolí se tu vyskytují rybky a podmořský život.
Během dne probíhá animační program. Večer se konají různá vystoupení. Nepravidelně bývá řecký večer. Ze sportovních nabídek tu najdete klasiku v podobě tenisu, stolního tenisu, fitness nebo volejbalu.
Pro návštěvu města Rhodosu můžete využít veřejnou dopravu, jejíž zastávku najdete u hotelu. Vodní park Faliraki je ve vzdálenosti 3 km.
Hotel je oblíbený u německých turistů, navštěvují jej především páry všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>