KALITHEA HORIZON ROYAL

Rozlehlý hotelový resort je vystavěn v pěkné zahradě asi kilometr od vesničky Kalithea. Disponuje příjemně zařízenými čistými pokoji a zaměstnanci se chovají velmi mile.
Stravování v programu all inclusive hostům vyhovuje, jsou spokojeni s kvalitou, rozmanitostí i chutí. Připravuje se místní i mezinárodní kuchyně. Kromě hlavní bufetové restaurace můžete po předchozí rezervaci navštívit i a la carte restauraci či vybrané restaurace v sesterském hotelu Kaliteha Mare Palace. Bar na pláži nespadá do programu.
Na hotelovou pláž se dostanete pěšky nebo hotelovým svozem. Je písečná, dále v moři se vyskytují kameny a skály. Díky tomu je tu možné šnorchlování a pozorování podmořského života. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Probíhá zde animační zábavný a sportovní program. Večer se většinou konají hudební vystoupení. Hotel nabízí poměrně pestré sportovní vyžití.
Vesnička Kalithea s obchody a tavernami leží ve vzdálenosti 1 km. Najdete zde také známé termální lázně. Nedaleko stojí zastávka veřejné dopravy, ze které se dostanete do hlavního města, Faliraki i města Lindos.
Hotel nabízí kvalitní služby, dobré jídlo a milý personál, hosté sem jezdí opakovaně a vracejí se spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>