JIVA BEACH

Nově postavený hotel se nachází na klidném místě u pláže v letovisku Calis. Ubytování nabízí v moderně vybavených pokojích rozmístěných v nízkých budovách. Některé z pokojů mají přímý vstup do soukromého bazénu. Zaměstnanci jsou velmi milí a vstřícní.
Stravování nabízí jako all inclusive. Nabídka je pestrá, a chutná, bufety hezky naaranžované. Číšníci jsou rychlí, všude se udržuje čistota.
Pláž leží před hotelem, je písčitá a na břehu je pás oblázků. Lehátka a slunečníky zdarma a v dostatečném množství po celý den.
O zábavu se stará animační tým, který se však nijak nevnucuje. Ve vybavení nechybí fitness, turecké lázně nebo vnitřní bazén.
Na promenádě s množstvím obchodů, restaurací a barů jste během několika minut pěší chůze. Do okolních letovisek a na zajímavá místa v okolí dopraví hosty dolmuše nebo vodní taxi.
S hotelem a jeho službami i atmosférou jsou hosté velmi spokojeni a vracejí se odpočati. Je vhodný pro dovolenou v páru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>