JAZ MAKADI STAR & SPA

Hotel náleží do resortu Manidat Makadi, což je jakési turistické městečko vybudované v zálivu Makadi bay. Disponuje velkými moderně zařízenými pokoji. Všichni zaměstnanci jsou milí, usměvaví a připraveni svým hostům kdykoliv pomoci a splnit jim veškerá přání.
Bohatý výběr gastronomie nedovolí klientům odcházet s prázdnými žaludky, nabídka je rozmanitá, potraviny čerstvé a strava chutná.
Oblast Makadi Bay je vyhlášena výbornými podmínkami pro potápění a pozorování podmořského života, stejně jako povětrnostními podmínkami, které ocení vyznavači surfování. Na pláž se lze dostat procházkou hotelovými zahradami během pár minut.
Vedle klasických možností trávení volného času, které hotely běžně nabízí, stojí za zmínku nedaleké golfové hřiště. V okolí možnosti nákupů v místních menších obchůdcích.
Návštěvníci odjíždějí plni dojmů, příjemně odpočatí a rádi se sem opakovaně vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>