ISIS THALASSO & SPA

Hotel se skládá ze třech nízkých budov a leží asi 300 metrů od pláže. Disponuje pokoji se starším, ale funkčním vybavením. Zaměstnanci se snaží.
Stravování anbízí jako polopenzi nebo all inclusive. Někdo je spokojen, ale často se objevují výtky že jídlo je nedochucené a pouze vlažné. Také by se hostům líbilo, kdyby bylo lépe naaranžované.
Pláž leží asi 300 metrů od hotelu. Dojít na ni pěšky není problém. Pokud by se někomu nechtělo, je možné zdarma využít odvoz drožkou. V některých obdobích bývá na pláži vyplavená mořská tráva. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.
Během celého dne se tu pořádají animační programy pro děti i dospělé. Pokud člověk nemá zájem, nechají ho v klidu odpočívat. Najdete zde i klasickou nabídku sportovního vyžití a thalasso centrum.
V okolí najdete nějaké obchůdky a restaurace. Pro pestřejší nákupy se doporučuje zajet do větších měst v okolí jako Midoun nebo Houmt Souk.
Hotel je vhodný pro méně náročné, především pro rodiny s dětmi, které se zde nebudou nudit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>