IRENE PALACE

Hotel se nachází nedaleko centra střediska Kolymbia téměř u pláže. Disponuje pokoji se starším vybavením, vše je však funkční a čisté. Zaměstnanci se chovají mile a rádi pomohou.
Stravování nabízí ve formě polopenze nebo all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná. Konají se tematické večery – řecký a italský. Celkově jsou v této oblasti hosté spokojeni.
Pláž s pískem a oblázky leží před hotelem. Na vstupu do vody jsou větší kameny, částečně kluzké, vhodná je obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek. Je však možné ležet v hotelové zahradě, kde je lehátek ve stínu a zdarma dostatek, do moře je to pak jen kousek.
O zábavu se zde stará vkusný a zábavný animační tým. Najdete tu též pestrou nabídku sportovního vyžití a vodní sporty na pláži. Součástí resortu je malá zoo s drobnou místní faunou.
V okolí najdete obchůdky i taverny. Kolymbia patří mezi klidnější letoviska. Do okolních vesniček a měst můžete dojít procházkou, případně využít veřejnou dopravu, jejíž zastávku najdete nedaleko hotelu.
Hotel je vhodný pro všechny generace, hostům se zde líbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>