ILIOS

Menší hotel se nachází na okraji Tigaki, necelý kilometr od centra i od pláže. Ubytování nabízí v běžně vybavených pokojích umístěných v hlavní budově nebo bungalovech. Personál je milý a vstřícný.
Stravování hodnotí hosté různě – některým vyhovuje rozmanitostí i chutí, jiným přijde nabídka stále podobná a chuťově je neosloví. Shodují se, že by uvítali více ovoce. Připravuje se mezinárodní i místní kuchyně.
Pláž leží asi 900 metrů od hotelu. Můžete na ni dojít pěšky nebo využít hotelového minibusu, který na ni jezdí zdarma 4x denně. Pláž je prostorná s bílým pískem a postupně se svažujícím dnem. Lehátka a slunečníky za poplatek.
V hlavní sezoně probíhá animační program a nepravidelně večerní zábava. Můžete si zacvičit v posilovně, zahrát tenis nebo využít nabídky vodních sportů na pláži.
Centrum s obchody a tavernami leží ve vzdálenosti 1 km. Minimarket a autobusovou zastávku najdete u hotelu.
Hotel je vhodný pro strávení dovolené na klidném místě a je určen všem generacím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>