ILIO MARE

Hotelový resort se nachází na velmi klidném odlehlém místě necelé dva kilometry od vesničky Skala Prinos. Disponuje pokoji se starším vybavením, podle hostů se často stává, že se něco porouchá a na opravu se musí dlouho čekat. Zaměstnanci jsou vstřícní a ochotní podle momentální nálady.
Stravování poskytuje v programu polopenze a podle mnohých kvalitativně ani chuťově za moc nestojí. Nápoje nejsou u večeře v ceně a jejich koupě vyjde poměrně draze.
Pláž leží před hotelem, je písčitá a s pozvolným vstupem do moře. Přesto, že je soukromá, vybírá hotel za užívání lehátek a slunečníků 7 € za set a den.
Animační programy zde neprobíhají, najdete tu fitness a nějaké možnosti sportovního vyžití.
Veškeré obchody leží až ve vesničce Skala Prinos. Ta je vzdálena dva kilometry a cestou potkáte i nějaké taverny.
Hosté se shodují v názoru, že hotel určitě neodpovídá deklarovanému hodnocení 4,5*. Zaráží je též nutnost placení lehátek na vlastní pláži, wi-fi připojení za 7 € na den. Taktéž jim nevyhovuje vzdálenost k dalším letoviskům, i když právě díky ní je tu klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>