IL GATTOPARDO

Hotel tvoří hlavní a několik vedlejších budov. Disponuje jednoduše vybavenými pokoji. Zaměstnanci se moc nedomluví angličtinou a němčinou, ale docela se snaží.
Snídaně formou bufetu, večeře výběr z pěti menu. Večeře se vybírá se již při snídani. Celkově se stravou část hostů moc spokojená není, přijde jim málo rozmanitá a částečně špatně upravená (nedovařena nebo naopak převařená). Největší kritiku mají k salátu, který mnozí popisovali pouze jako pár zelených listů s jedním nakrájeným rajčetem.
Pláž je od hotelu vzdálena cca kilometr, hotel na ni vypravuje minibus zdarma. Hosté zde mají k dispozici lehátka a slunečníky zdarma ve vyhrazeném úseku.
Volný čas je možné trávit u bazénu, je tu i vířivka. Doporučují se výlety po okolí. Vzhledem k odlehlé poloze je vhodné si pronajmout automobil.
Hosté hotel doporučují pro strávení odpočinkové dovolené spíše klientům méně náročným, především v oblasti gastronomie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>