IBEROTEL MIRAMAR AL AQAH

Hotelový resort se nachází v emirátu Fujairah na pláži. Ubytování nabízí ve dvoupatrových budovách. Pokoje jsou prostorné a pohodlně zařízené. Personál je milý.
Stravování je možné si vybrat v programech od snídaně k all inclusive. Vzhledem k odlehlé poloze hotelu a vyšším cenám nápojů doporučují hosté all inclusive. Večeře podávané v bufetové restauraci jsou zaměřené každý den na jiné téma. K dispozici je též několik specializovaných a la carte restaurací. Připravované pokrmy jsou chutné.
Písečná pláž s pozvolným vstupem leží před hotelem. Na ní i u bazénu mají hosté k dispozici dostatek lehátek a slunečníků zdarma.
Volný čas lze v hotelu trávit aktivně využitím některé ze sportovních nabídek, jako např. fitness nebo tenis, nebo pasivně ve wellness centru. Konají se zde též animační programy.
Do města Fujairah je to cca 45 km, hotel tam vypravuje autobus. Možné je též využít dopravy do Dubaje. V blízkém okolí nejsou téměř žádné možnosti nakupování.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou na pláži, jezdí sem všechny věkové kategorie. O víkendu sem přijíždí též mnoho místních obyvatel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>